Tıbbi Birim Ara

Hakkımızda

Hakkımızda

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Sahip olduğumuz sağlığı korumak ve ya geri kazanmak için en iyi doktor ve hastahane seçmek ise kendi elimizdedir. Tedavi ve muayene için kendi ülkelerinin dışına çıkan insanların sayısı gün geçtikce artmaktadır. Böyle olduğu zaman en çok tercih edilen ülkelerden biri Türkiye’dir.

Dünya çapında bir kıyaslama yapıldığında, Türkiye 51 JCI akredite sertifikalı hastanesi ile ilk sırada yer almaktadır. 1200’ün üzerinde devlet ve özel hastane ile hastalara geniş bir ağ sunulmaktadır.

Organ nakli, genetik testler, Nöroşirurji, Göz ( Dünyanın en büyük göz kliniği ağı İstanbulda bulunmaktadır) , Kardiyoloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi ve Diş alanlarında elde edilen önemli başarılar Türkiyeyi sağlık turizminde ön plana çıkarmaktadır. Türkiye sahip olduğu Sağlıklı yaşam merkezleri ( wellness) , doğal termal spa tesisleri ve çamur banyoları ile ülkeye yarım milyona yakın turist çeken bir cazibe merkezi konumundadır.

All Medical size sağlık turizmi sektöründe en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firma olarak başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde en önde gelen hastaneler, eğitimlerini yutdışında tamamlamış başarılı doktorlarla anlaşmalar yapılmıştır. Bu yolda sizin sağlığınızı garantiye almak için All Medical in profesyonel ekibi 7/24 hizmetinizdedir. Çok sayıda hastane ve ayrı-ayrı doktorlarla çalışması sebebiyle All Medical’ı seçen insan hastalığına uygun en doğru hastahane ve ya doktora yönlendiriliyor. Yurtdışından gelen hastalar Türkiye’de bir yabancı gibi değil bir türk vatandaşı gibi tedavi ve muayene olunuyorlar.

Tabii ki, firma olarak hastalara sunulan hizmet bununla sınırlı değildir. Türkiye’de farklı sektörlerde başarı elde etmiş çözüm ortaklarıyla birlikte size bilet alımı, karşılanma, transfer, en uygun otelin bulunması, isteğe bağlı olarak gezi turu, alış-veriş turu organize ediliyor. “All Medical”a baş vurduğunuzdan sonra siz sadece sağlığınızı düşünün. Çünkü firma ekibi ile beraber geri kalan her şeyi sizin yerinize düşünecek. Profesyonel hasta danışmanları Türkiye’de olduğunuz müddetçe sizinle beraber oluyorlar.

All Medical Sağlık Türizm ekibi kişisel ve özel bilgilerinizi temel prensip olarak saklı tutarak, sizin ve ailenizin sağlık seyahati sırasında tüm ihtiyaçlarnza hızlı ve özenli bir şekilde yanıt verir.

 Sizi ve ailenizi ülkenize her yönden mutlu yolculamak ve sizi Türkiyede evinizdeymiş gibi hissettirmek için biz hazırız

 

Tıbbi Birimlerimiz
Ağız ve Diş Sağlığı
Beslenme ve Diyetetik
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Check-up ve Sağlıklı Yaşam
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dermatoloji
Diyabet
Enfeksiyon Hastalıkları
Endokrinoloji ve Metabolizma
Fat & Fit